موفقیت در بورس از نگاه وارن بافت (قسمت اول)

این روزها بحث بورس در جامعه یکی از مسایل داغ و مهم است اما متاسفانه به دلیل نداشتن آگاهی و دانش کافی در این حوزه بسیاری از افراد سرمایه های خود را از دست می دهد. فروشگاه آنلاین سیماران با تولید پادکست های رادیو سیماران با موضوع سرمایه گذاری در بورس دست به کار شده تا کمکی در بهتر شناختن و روش صحیح سرمایه گذاری در بورس قدمی برای شما عزیزان بردارد.

تعداد بازدید: 1184

موفقیت در بورس از نگاه وارن بافت قسمت اول:

این روزها بحث بورس در جامعه یکی از مسایل داغ و مهم است اما متاسفانه به دلیل نداشتن آگاهی و دانش کافی در این حوزه بسیاری از افراد سرمایه های خود را از دست می دهد. 
فروشگاه آنلاین  سیماران با تولید پادکست های رادیو سیماران با موضوع سرمایه گذاری در بورس دست به کار شده تا کمکی در بهتر شناختن و روش صحیح سرمایه گذاری در بورس قدمی برای شما عزیزان بردارد. وارن بافت از افراد بسیار مشهور و شناخته شده در حوزه ی بورس و سرمایه گذاری می باشد و به نکات بسیار مهم و کلیدی در رابطه با شناخت صحیح بورس و سرمایه گذاری اشاره می کند. با آگاهی از این نکات و تحقیق و تأمل در این نکات می توان در سرمایه گذاری درصد موفقیت را به طرز چشمگیری بالا برد. در قسمت اول این پادکست به چهار نکته بسیار کلیدی اشاره شده است.

 

 

موفقیت در بورس از نگاه وارن بافت؟ (قسمت اول)

 

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورداین مطلب مطرح نمایید


 1. f25hm : f25hm

  herfei kar mikonid vagean man k tarafdare radio simaranam

 2. saeed : saeed

  خیلی خوب بود استفاده کردم

 3. راسخ : راسخ

  ايا شركت سيماران هم عرضه سهام در بورس داره؟؟؟

 4. محمد رضا : محمد رضا

  خیلی عالی شد که برای تولید پادکست ها نظرسنجی میکنید تو اینستا.

 5. اصغری : اصغری

  سلام، رادیو سیماران بهترین بخش سایتتونه