چشمی فتوسل درب پارکینگ پروتکو

Proteco

ناموجود


چشمی درب پارکینگ پروتکو:

 

چشم فتوسل درب اتوماتیک پروتکو 12 تا 24 ولت بوده و قابل نصب بر روی انواع مختلف درب پارکینگ دو لنگه می باشد. این نوع از چشمی درب طراحی و ساخت شرکت پروتکو ایتالیا می باشد.

 

چشمی فتوسل چیست؟

هنگامی که که خودرو یا فردی جلوی فتوسل جک قرار گیرد، رله موجود در این چشمی تغییر وضعیت داده و اجازه بسته شدن درب اتوماتیک داده نمی شود. همچنین اگر جک درب پارکینگ در حال بسته شدن باشد و چیزی جلو درب بیاید مدار کنترل جک درب پارکینگ فرمان باز شدن درب را می دهد.

 

شرکت پروتکو 

شرکت proteco ایتالیا با بیش از 40 سال سابقه، به طراحی و ساخت انواع درب های اتوماتیک مشغول است. سیماران از سال 80 نماینده انحصاری خاورمیانه پروتکو می باشد. هم اکنون پروتکو محصولات خود را به کشورهای زیادی عرضه می کند و نام خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان انواع درب اتوماتیک پارکینگی مطرح کرده است.

 

پروتکو ایتالیا

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تعدد اشاره کرد.

 

گارانتی محصولات درب پارکینگ سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات جک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، جک سیماران شامل 24 ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید