آداپتور 2 آمپر

adapter

قیمت : 112,500تومان

آداپتور دوربین مداربسته 2 آمپر:

آداپتور چیست؟ آداپتور یا منبع تغذیه چیست؟ 

برای استفاده از دوربین های مداربسته باید از برق 12 ولت استتفاده کرد و برای تبدیل کردن برق 220 به 12 ولت باید از منبع تغذیه یا آداپتور استفاده کنیم. (آداپتور برق 220 ولت را به 12 ولت تبدیل می کند)

برای انتخاب آداپتور مناسب در ابتدا باید از عملکرد آداپتور در سیستم مداربسته اطلاع داشته باشید، دوربین های مداربسته برای ولتاژ 220 ولت ساخته نشده اند و اغلب ولتاژ آن ها 12 ولت می باشد. از این رو به یک آداپتور 220 به 12 نیاز خواهیم داشت. البته برای آداپتور فقط سطح ولتاژ کافی نیست و جریان نیز حائز اهمیت می باشد. جریان عبوری به میزان بار وصل شده به آن بستگی دارد و هرچقدر آداپتور به مصرف کننده بزرگ تری وصل شود احتیاج به شدت جریان بیشتری می باشد.

مصرف دوربین های معمولی آنالوگ و AHD بین 0.5 تا 1 آمپر می باشد. بنابراین به سادگی قابل محاسبه است که مثلاً برای 4 دوربین به نهایتاً یک آداپتور با شدت جریان 4 آمپر نیاز است.

البته باید توجه داشت که هم از 4 عدد آداپتور 1 آمپر می توان استفاده کرد و هم از یک عدد آداپتور 4 آمپری، البته باید به این نکته نیز توجه کرد که هر چند استفاده از یک آداپتور مقرون به صرفه تر خواهد بود ولی اگر مشکلی برای آن آداپتور ایجاد شود کل دوربین ها از مدار خارج خواهند شد.

توجه: در صورتی که دوربین شما مجهز به دید در شب با متراژ بالا می باشد باید از آداپتور بالای 1 آمپر استفاده کنید.

توجه: در دوربین ها اسپید دام و موتورایز معمولاً 24 ولت هستند و احتیاج به آداپتور خاص خود را دارند.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید