راهبند سیماران مدل 6 متری تلسکوپی فراز

Simaran Road barrier

راهبند سیماران مدل 6 متری تلسکوپی فراز

 1. مناسب برای ورودی های عریض مانند انبارها، کارگاه ها و سرد خانه
 2. کنترل تردد در مکان های عمومی و اختصاصی
 3. امکان اتصال به فتوسل ایمنی
 4. امکان نصب چراغ سردرب
 5. دارای قابلیت اتوماتیک و غیراتوماتیک در هنگام بستن
 6. قابلیت تنظیم زمان تاخیر بستن در مد اتوماتیک
 7. مجهز به سیستم خلاص کن دستی هنگام قطع برق
 8. قابلیت اتصال به LOOP DETECTOR و ACCESS CONTROL
 9. قدرت موتور 90 وات
 10. ولتاژ ورودی 220 ولت
 11. دارای 24 ماه گارانتی

ناموجود


راهبند فراز سیماران مدل 6 متری تلسکوپی:

 

راهبند سیماران مدل فراز ۶ یکی از پرکاربردترین راهبند های ایرانی می باشد که با توجه به کارکرد منظم و کیفیت مناسب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. راهبند تلسکوپی فراز دارای بوم با قابلیت تنظیم بین 3.5 تا 6 متر می باشد. این راهبند پارکینگ دارای ولتاژ ورودی 220 ولت، قدرت موتور 90 وات و چرخش موتور2800 دور در دقیقه بوده و قابلیت باز شدن بین 3 تا 6 ثانیه دارد. از دیگر قابلیت ها می توان به تنظیم زمان تاخیر بستن به صورت اتوماتیک، فرمان پذیری به وسیله ی ریموت، کلید دستی، مرکز کنترل و کارت خوان اشاره کرد.

این راهبند اتوماتیک سیماران مجهز به سیستم خلاص کن در هنگام قطع برق بوده و برای ورودی های عریض مانند انبارها، کارگاه ها و سردخانه ها مناسب می باشد. راهبند پارکینگی سیماران مدل فراز دارای 4 لیمیت سوییچ بوده و قابلیت اتصال به access control ( کنترل تردد ) و loop detector را دارد. همچنین اتصال به فتوسل ایمنی و اتصال به چراغ سردر ازدیگر قابلیت های این محصول است. راهبند فراز سیماران دارای حرکت یکنواخت و بی صداست و تغذیه آن 230Vac ~ 50Hz می باشد. راهبند سیماران دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

ویژگی های راهبند فراز سیماران:
 

 • امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت 
 • حرکت آرام و بیصدا 
 • امکان اتصال به فوتوسل و فلاشه
 • دارای بوم تلسکوپی قابل تنظیم 
 • قابلیت شناسایی ۲۰۰ ریموت 
 • قابلیت اتصال به Loop detector
 • دارای خلاص کن دستی
 • گارانتی ۲۴ ماهه
 

نقاط قوت راهبند اتوماتیک سیماران مدل فراز 6 متری تلسکوپی:

 • حرکت آرام و بی صدا 
 • لوله تلسکوپی بلند m6
 • گارانتی ۲ ساله سیماران
 • قیمت مناسب

 نقاط ضعف راهبند 6 متری فراز: 

 • عدم پشتیبانی از قفل اضطراری 

 • خلاص کن دستی

 

 

راهبند چیست؟

 

راهبند یک مانع اتوماتیک یا دستی می باشد که با استفاده از آن می توانید ورود و خروج وسایل نقلیه را کنترل کنید. راهبند برای پارکینگ های عمومی کاربرد زیادی دارد و می تواند به دستگاه های کنترل تردد هم متصل گردد. در پارکینگ های چند طبقه این نوع از مانع طرفداران زیادی دارد.

راهبندها به دو دسته، اتوماتیک و مکانیکی تبدیل می شوند که نوع اتوماتیک آن به صورت هوشمندانه و با نزدیک شدن خودرو به راهبند، بوم بالا رفته و اجازه ورود یا خروج می دهد و نیازی به حضور اپراتور برای این کار نمی باشد.

 

لوازم جانبی راهبند سیماران:

 • ریموت

 • بوم

 • دوشاخه پایه بوم

 

لیمیت سوییچ چیست؟

لیمیت سوئیچ، یک سوئیچ است که با حرکت یک قطعه ماشینی و یا با حضور یک جسم شروع به حرکت می کند. لیمیت سوئیچ ها برای کنترل کردن دستگاه ها به منزله بخشی از سیستم کنترلی، به عنوان یک قفل ایمنی، یا برای شمارش کردن اجسامی که از یک نقطه رد می شوند مورد استفاده قرار می گیرد.

 

لوپ دتکتور چیست؟

یک رله تحریک پذیر می باشد و به راهبند یا هر نوع دیگری از درب اتوماتیک فرمان می دهد و از این طریق از برخورد راهبند در حال پایین آمدن باوسیله نقلیه جلوگیری می کند.

 

access control چیست؟

سیستم کنترل تردد به دو دسته تقسیم می شود: 

1- جهت استفاده کنترل تردد پارکینگ سازمان ها، مراکز و ...

2- برای حضور و غیاب افراد در شرکت ها یا سازمان ها استفاده می شود.

 

جهت مشاهده محصولات کنترل تردد (حضور و غیاب) سیماران کلیک کنید.

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تعدد اشاره کرد.

 

گارانتی راهبند سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات راهبند سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، راهبند سیماران شامل 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید