درباره ی سیماران چند:

سیماران چند، با هدف دسترسی راحت و سریع مصرف کنندگان و همکاران به محصولات فروشگاه آنلاین سیماران را طراحی کرده است.

سیماران چند انباری به بزرگی سیماران:

 

فروشگاه آنلاین سیماران چند، انباری به بزرگی سیماران است که در هر لحظه به صورت آنلاین می توانید موجودی محصولات، مشخصات و ویژگی های آن ها و امکان مقایسه محصولات، و همچنین لیست قیمت به روز آن ها را مشاهده کنید.

 

تخفیف همکاران:

سیماران چند با هدف احترام و جلب رضایت همکاران پنل تخفیف همکار را در فروشگاه آنلاین خود راه اندازی کرده است. این پنل دارای سطوح مختلف تخفیف می باشد. با ثبت نام در سایت سطح تخفیف همکار تعیین می گردد و با هر بار خرید امتیازات محاسبه شده و و درصد تخفیف افزایش می یابد.
برای مشاهده تخفیف های همکار روی لینک زیر کلیک کنید:
تخفیف همکار

 

محتوای سایت سیماران چند:

 

سایت سیماران چند(simaranchand.com) علاوه بر فروشگاه آنلاین، قسمت های دیگری را همچون رادیو سیماران، مقالات به روز علمی و دانش فنی، کلیپ های آموزشی و... را شامل می شود.

 

  • رادیو سیماران:

پادکست های چند دقیقه ای با موضوعات متفاوتی همچون دانش های فنی، اصول بازاریابی و مقابله با رکود و... که با چند دقیقه گوش دادن به پادکست های رادیو سیماران با موضوعات مورد علاقه خود در هر لحظه و هرجا که باشید میتوانید اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

برای مشاهده تمامی قسمت های رادیو سیماران روی لینک زیر کلیک کنید:

رادیو سیماران

 

  • مقالات:

مطالبی مختصر و مفید که چکیده ای از مقالات علمی روز دنیا با موضوعات مختلف فنی و بازایابی می باشند.

 

برای مشاهده تمامی قسمت های مقالات روی لینک زیر کلیک کنید:

مجله خبری

 

 

  • کلیپ های آموزشی:

این بخش شامل دو قسمت کلیپ های آموزش های فنی و نصب محصولات و کلیپ های آشنایی با محصولات و نحوه ی استفاده از لیست قیمت ها می باشد.

 

دیگر خدمات سیماران چند:

همچنین سیماران چند با هدف بالا بردن رضایت مندی مشتریان، خدمات پس از فروش محصولات سیماران را در مجموعه ی خدمات خود ارائه می دهد.