فلاشر پرتکو

proteco

ناموجود


فلاشر درب پارکینگ پرتکو:

 

چراغ سردر پروتکو:  فلاشر یا چراغ سردر پروتکو دارای دو عدد لامپ 24V-10W همراه با پایه چراغ می باشد. این چراغ سردر از جنس پلاستیک فشرده بوده و ال ای دی زرد رنگ دارد. فلاشرپروتکو طراحی و ساخت پروتکو ایتالیا می باشد.

 

شرکت پروتکو 

شرکت proteco ایتالیا با بیش از 40 سال سابقه، به طراحی و ساخت انواع درب های اتوماتیک مشغول است. سیماران از سال 80 نماینده انحصاری خاورمیانه پروتکو می باشد. هم اکنون پروتکو محصولات خود را به کشورهای زیادی عرضه می کند و نام خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان انواع درب اتوماتیک پارکینگی مطرح کرده است.

 

پروتکو

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تعدد اشاره کرد.

 

گارانتی درب اتوماتیک سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات درب اتوماتیک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، درب اتوماتیک سیماران شامل 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید