سه رله برد بالا سیماران مدل CL 120A/200

CL 120A/200

ناموجود


سه رله صنعتی سیماران:

 

سه رله سیماران:  سه رله برد بالای سیماران دارای سه رله با قابلیت کار با تغذیه 12V AC,DC ~ 24V AC,DC و برنامه ریزی در چهار مد مختلف دارد.

امکانات :

قابلیت کار با 100 عدد ریموت 4 دکمه کد لرنینگ

قابلیت برنامه ريزي با استفاده از DIP SWITCH

داراي سه رله  15A - FREE VOLTAGE

 امکان برنامه ريزي هر رله بطور جداگانه

تعريف چهار مد مختلف براي سه رله

 قابلیت حفظ برنامه ریزی در هنگام قطع برق

 قابلیت کار با تغذیه 24V يا DC , 12V  ، AC

قابلیت تشخیص ریموت PT2240 با فرکانس 433.9MHZ

راهنمای نصب CL-120A/200

با مراجعه به قسمت راهنمای نصب درب اتوماتیک سایت، می توانید از نحوه آموزش این محصول آگاه شوید.

رله چیست؟

رله همان کلید است با این تفاوت که رله با هدایت  یک مدار الکتریکی دیگر باز و بسته می شود ، در نتیجه رله را می توان یک کلید هوشمند دانست که علاوه بر داشتن ساختار یک کلید، مشخصه های دیگری در خود دارد.

به طور کلی برای اینکه درب پارکینگ و ریموت با هم ارتباط داشته باشند نیاز به یک واسط یا رسیور داریم، رسیور برحسب تعداد رله های موجود می تواند کارایی متفاوتی داشته باشد. زمانی که یک دکمه از ریموت فشار داده می شود، دستوراتی صادر می شود، در نتیجه تعداد رله ها همان تعداد دستورات می باشد. مثلا با فشار دادن دکمه یک از روی ریموت درب پارکینگ را دو لنگه باز نمود یا با فشار دادن دکمه دو، درب اتوماتیک را تک لنگه باز وبسته نمود و همچنین با فشار دادن دکمه سه چراغ پارکینگ را روشن یا خاموش کرد، در نهایت تمامی این ها دستوراتی هستند که با رله انجام می پذیرند.

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تعدد اشاره کرد.

 

گارانتی محصولات درب پارکینگ سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات جک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، جک سیماران شامل 24 ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید