چشمی درب پارکینگ سیماران مدل SFT/30 فراز

SFT/30

ناموجود


چشمی فلاشردار دربازکن برقی SFT/30 فراز:

 

چشمی فلاشردار فراز سیماران: چشمی یا فتوسل درب اتوماتیک سیماران 12 تا 24 ولت بوده و قابل نصب بر روی انواع مختلف درب پارکینگ می باشد. چشمی فراز سیماران طراحی و ساخت ایران بوده و مشابه پروتکو ایتالیا، کیفیت و کارایی بالایی دارد.

 

 

چشمی فتوسل چیست؟

هنگامی که که خودرو یا فردی جلوی فتوسل جک قرار گیرد، رله موجود در این چشمی تغییر وضعیت داده و اجازه بسته شدن درب اتوماتیک داده نمی شود. همچنین اگر جک درب پارکینگ در حال بسته شدن باشد و چیزی جلو درب بیاید مدار کنترل جک درب پارکینگ فرمان باز شدن درب را می دهد.

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تردد اشاره کرد.

 

گارانتی محصولات درب پارکینگ سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات جک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، جک سیماران شامل 24 ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید