لوپ دتکتور GVD301 سیماران

GVD301

ناموجود


لوپ دتکتور مدل GVD-301 سیماران:

 

لوپ دتکتور مدل GVD-301:  لوپ دتکتور نوعی رله حساس می باشد که با تحریک شدن به درب پارکینگ یا راهبند فرمان می دهد. لوپ دتکتور سیماران دارای ولتاژ 220 ولت AC بوده و یک کانال و دو رله خروجی دارد. این رله و قابلیت تنظیم حساسیت تا 7 درجه را دارد. درب اتوماتیک سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشد.

 

جهت مشاهده انواع لوازم جانبی سیماران کلیک کنید.

 

لوپ دتکتور چیست؟

LOOP Detector چیست؟

لوپ دتکتور در واقع یک رله می باشد. این رله عموماً در خروجی مکان هایی که نیازی به کنترل تردد وسایل نقلیه وجود ندارد جهت کنترل درب های اتوماتیک و راهبندها استفاده می شود.

Loop Detector دارای سیم پیچ می باشد دارای میدان مغناطیسی همچون یک سنسور عمل کرده و براساس میدان الکترومغناطیسی عمل می کند. در نتیجه اگر جسمی فلزی مانند بدنه ی خودرو در نزدیکی این میدان قرار گیرد، خطوط میدان مغناطیسی دچار تغییر جهت شده و درنتیجه جریان عبوری از سیم تغییر می کند. بنابراین با حلقه کردن سیم (ایجاد لوپ)، میدان مغناطیسی قوی تری با حضور جسم فلزی همچون ماشین ایجاد و جریان هم بیشتر می شود. پس loop detector وظیفه ی تشخیص جهت ایجاد شده در جریان لوپ در اثر قرار گرفتن گرفتن جسم فلزی در نزدیکی خود را داشته و با تحریک شدن، فرمان باز یا بسته شدن درب پارکینگ یا راهبند را می دهد.

لوپ دتکتور سیماران

جهت مشاهده لیست قیمت لوازم جانبی درب اتوماتیک سیماران کلیک کنید.

 

کاربرد لوپ دتکتور:

 

از لوپ دتکتور برای کنترل تردد  در اماکنی که دارای درب پارکینگ یا راهبند هستند استفاده می شود. همچنین از این دستگاه در کنترل چراغ راهنمایی و رانندگی هم به صورت حرفه ای تر میتوان استفاده کرد.

 

آموزش نصب لوپ دتکتور:

Loop Detrctor را باید بین شکافی در سطح زمین قرار داد. بنابراین جهت قرار گرفتن لوپ دتکتور یک شکاف مستطیل شکل با ابعاد حدوداً 40 میلی متر و با عمق 30 میلی متر الی 50 میلی متر را بر روی سطح زمین ایجاد کنید. 

در مرحله ی بعدی حلقه ای از سیم با جنس مس عایق دار ایجاد شود که تعداد دور این حلقه کاملاً وابسته به مساحت شکاف ایجاد شده می باشد. 

به طور مثال 2 دور حلقه با قطر 1.5 میلی متر مناسب برای مساحت 10 متر مربع می باشد. باید در ابتدا و انتهای حقله چند متر سیم اضافه تر باشد تا به مکانی که لوپ دتکتور نصب شده (به محل معین شده لوپ به روی لوپدتکتور) برسد. در نهایت روی سیم های داخل شکاف را باید موادی همچون آسفالت باید پوشانده شود تا از آسیب و اتصالی آن جلوگیری شود.

لوپ دتکتور سیماران

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تردد اشاره کرد.

 

گارانتی درب اتوماتیک سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات جک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، جک سیماران شامل 24 ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید