کنترلر درب دو لنگه فراز سیماران مدل Q24

Q24

ناموجود


برد کنترلر درب اتوماتیک دو لنگه 24 ولت مدل فراز Q24:

 

کنترلر 24 ولت درب پارکینگ فراز Q24: کنترلر فراز قابلیت های متعددی از جمله: لرن کردن ریموت های لرنینگ و هاپینگ، تنظیم زمان عملکرد موتور، برنامه ریزی آسان، تنظیم زمان auto close، قابلیت حرکت جک ها به صورت مجزا از هم و قابلیت اتصال به چشم و فلاشر دارد.

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تردد اشاره کرد.

 

گارانتی درب پارکینگ سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات جک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، جک سیماران شامل 24 ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید