توستر نان سیماران STA-8095

STA-8095

ناموجود


توستر برقی سیماران STA-8095:

 

توستر سیماران STA-8095: این توستر ایرانی از جنس استیل مرغوب با استحکام و ضد زنگ طراحی شده و هنگام روشن بودن دستگاه حرارت را به بدنه انتقال نمی دهد و بدنه همواره خنک می باشد. توان مصرفی توستر برقی سیماران 850 وات می باشد. دارای دو درگاه جهت گرم کردن، یخ زدایی و برشته کردن نان می باشد. از قابلیت های این توستر برقی نان می توان به تایمر و قطع خودکار و همچنین دکمه ی توقف اشاره کرد. برای این محصول محفظه ی جمع آوری سیم، و در زیر این دستگاه سینی جمع آوری خرده نان تعبیه شده است. توستر نان سیماران دارای 12 ماه گارانتی می باشد.

در ادامه نکاتی در مورد انتخاب توسترنان خوب را مطرح کرده، و سوأل های "طرز کار با توستر نان" و "بهترین مارک توستر نان چیست؟" را پاسخ می دهیم.

 

محصولات لوازم خانگی سیماران:

لوازم خانگی در میان مردم جایگاه بخصوصی دارد و همه روزه افراد زیادی به دنبال خرید لوازم خانگی مختلفتی هستند، زیرا نه تنها بسیاری از این لوازم جزء ضروریات زندگی هستند، بلکه به فضای اطراف محیط زندگی نیز زیبایی می بخشند. امروزه با رشد تکنولوژی لوازم خانگی برقی به خصوص لوازم برقی آشپزخانه جایگاه ویژه ای در بین مصرف کننده ها پیدا کرده است. برای درصد زیادی از مصرف کننده ها قیمت لوازم خانگی اهمیت به سزایی دارد. برخی از مصرف کننده ها به دنبال لوازم خانگی برقی ارزانو برخی به دنبال لوازم خانگی برقی برند خارجی هستند. امروزه با توجه به سطح بالای کیفیت برخی لوازم خانگی برقی ایرانی و به دلیل قیمت مناسب لوازم برقی ایرانی طرفداران زیادی پیدا کرده و محبوب شده اند.

مجموعه صنایع الکترونیک سیماران(simaran)  از جمله شرکت هایی است که در تولید لوازم خانگی گام برداشته و پرطرفدار و محبوب می باشد. کیفیت لوازم خانگی سیماران از سطح بالایی برخوردار است و در تولید آن تکنولوژی های به روز دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.

سیماران چند طرح فروش لوازم خانگی به صورت آنلاین را برای مصرف کننده های عزیز و همکاران گرامی فراهم نموده است.

همکاران و مصرف کننده های گرامی جهت خرید لوازم خانگی سیماران ، با مراجعه به لیست قیمت محصولات لوازم خانگی سیماران قیمت و موجودی به روز محصولات لوازم خانگی سیماران را در هر لحظه می توانند مشاهده کنند.

جهت مشاهده لیست محصولات لوازم خانگی سیماران کلیلک کنید.

 

دستگاه توستر چیست؟ و توستر نان چه کاربردی دارد؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی وسایل بسیاری جهت سریع تر و ساده تر کردن کارهای ما تولید شده اند. توستر نان یا همان نان برشته کن جهت یخ زدایی نان، گرم کردن و برشته کردن نان مورد استفاده قرار می گیرد. با توستر نان می توانیم نان های برشته و تردتری داشته باشیم.

 

طرز کار با توستر نان:

هر نان را درون یک درگاه تعبیه شده در توستر قرار دهید (از اهرم تعبیه شده در کنار توستر برای این کار استفاده کنید.). مطابق میزان برشتگی که برای نان مد نظر دارید تایمر را تنظیم کرده و دکمه ی استارت را فشار دهیید تا دستگاه طبق زمان تعیین شده نان را گرم کرده و سپس به صورت خودکار قطع شود.

 

چه مارک توستری خوبه؟

هنگام خرید توستر نان به نکات زیر توجه کنید:

  • به توان مصرفی توستر توجه کنید.
  • جنس توستر باید مرغوب و با دوام باشد و همچنین حرارت را به بدنه منتقل نکند
  • توستر باید دارای تایمر و قطع کن خودکار باشد تا از سوختن نان جلوگیری شود.

توستر نان ارزان قیمت از جمله نکات قابل توجه هنگام خرید است. قیمت توستر نان ایرانی بسیار مناسب تر از نوع برند خارجی این محصول می باشد. اما در هنگام خرید باید به سطح کیفیت محصول و نکات ذکر شده توجه شود.

 

توستر نان simaran:

شرکت سیماران (Simaran) از جمله برندهای ایرانی پرطرف دار و محبوب ایرانی است. مناسب بودن  قیمت توستر سیماران در کنار سطح کیفیت بالا، منجر به رضایت مصرف کننده ها از خرید این محصول شده است. مجموعه ی سیماران نکات مهمی که در بالا برای توجه به خرید ساندویچ ساز خوب، ذکر شد را در تولید خود رعایت کرده است، و از سطح کیفیت بالایی برخوردار می باشد. پس می توان توستر سیماران را به عنوان یک انتخاب خوب از توستر نان ایرانی برشمرد.

سیماران چند امکان خرید آنلاین انواع توستر نان سیماران را برای مصرف کننده ها و همکاران گرامی فراهم نموده است.

جهت مشاهده لیست قیمت توستر نان سیماران کلیک کنید.

جهت مشاهده محصولات توستر نان سیماران کلیک کنید.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید