میله راهبند سیماران مدل 6 متری تلسکوپی فراز

Road barrier

ناموجود


میله راهبند 6 متری تلسکوپی فراز سیماران:

 

میله راهبند تلسکوپی فراز دارای بوم با قابلیت تنظیم بین 3.5 تا 6 متر می باشد. راهبند سیماران دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

راهبند چیست؟

 

راهبند یک مانع اتوماتیک یا دستی می باشد که با استفاده از آن می توانید ورود و خروج وسایل نقلیه را کنترل کنید. راهبند برای پارکینگ های عمومی کاربرد زیادی دارد و می تواند به دستگاه های کنترل تردد هم متصل گردد. در پارکینگ های چند طبقه این نوع از مانع طرفداران زیادی دارد.

راهبندها به دو دسته، اتوماتیک و مکانیکی تبدیل می شوند که نوع اتوماتیک آن به صورت هوشمندانه و با نزدیک شدن خودرو به راهبند، بوم بالا رفته و اجازه ورود یا خروج می دهد و نیازی به حضور اپراتور برای این کار نمی باشد.

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تعدد اشاره کرد.

 

گارانتی راهبند سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات راهبند سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، راهبند سیماران شامل 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید