یو پی اس سیماران مدل 850AX

UPS 850AX Simaran

UPS سیماران مدل 850AX: این دستگاه یو پی اس سیماران دارای قابلیت پشتیبانی از یک عدد باطری 12 ولت خارجی بوده، و دارای نمایشگر LCD جهت نشان دادن عملکرد یو پی اس است. UPS 850AX سیماران دارای تکنولوژی Interactive Line بوده و دارای شکل موج خروجی شبه سینوسی می باشد. دستگاه UPS سیماران مدل 850AX قابلیت تنظیم اتوماتیک ولتاژ AVR را داشته و در زمان خاموش بودن یو پی اس به صورت خودکار باتری را شارژ می نماید. محصولات یو پی اس و استبلایزر سیماران دارای گارانتی 12 ماهه سیماران می باشند.

ناموجود

نقد و بررسی

یو پی اس سیماران مدل 850AX

UPS 850AX Simaran

یو پی اس 850AX سیماران:

UPS سیماران مدل 850AX: این دستگاه یو پی اس سیماران دارای قابلیت پشتیبانی از یک عدد باطری 12 ولت خارجی بوده، و  دارای نمایشگر LCD جهت نشان دادن عملکرد یو پی اس است. UPS 850AX سیماران دارای تکنولوژی Interactive Line بوده و دارای شکل موج خروجی شبه سینوسی می باشد. دستگاه UPS سیماران مدل 850AX قابلیت تنظیم اتوماتیک ولتاژ AVR را داشته و در زمان خاموش بودن یو پی اس به صورت خودکار باتری را شارژ می نماید و همچنین دارای قابلیت ABM یعنی مدیریت هوشمند باتری می باشد. UPS 850AX سیماران  دارای رنج وسیع ولتاژ و فرکانس ورودی است. یو پی اس سیماران مدل 850AX  قابلیت کار با ژنراتور برق را داشته و همچنین از دیگر قابلیت های این محصول می توان به حفاظت اتوماتيك در مقابل شوک های الکتریکی همچون صاعقه و همچنین اضافه بار و اتصال کوتاه خروجی و... اشاره کرد. محصولات یو پی اس و استبلایزر سیماران دارای گارانتی 12 ماهه سیماران می باشند.

جهت مشاهده لیست قیمت یو پی اس و استبلایزر سیماران کلیک کنید

یو پی اس چیست؟

UPS مخفف Uninterruptible power supply به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است، نقش واسط درمدار الکتریکی، بین برق شهری (ورودی) و سیستم مصرف کننده (خروجی) را دارد. در زمان قطعی برق شهری(ورودی)، وظیفه برق رسانی به مصرف کننده های خروجی را دارد.

این دستگاه بر سر راه برق شهر قرار گرفته و هنگامی که برق شهر دارای نوسان باشد وارد عمل شده و با با اعمال فیلتر باعث تنظیم سطح ولتاژ می شود و در نتیجه برق یکدست ۲۲۰ ولت در اختیار مصرف‌کننده قرار خواهد گرفت. همچنینیو پی اس در مواقع قطع برق توانایی تأمین برق مصرف کننده را در مدت زمان محدود دارد و این مدت  زمان به باتری های دستگاه بستگی دارد.

جهت آشنایی بیشتر با یو پی اس و کارکرد آن کلیک کنید.

جهت مشاهده انواع UPS ها کلیک کنید.

جهت مشاهده تفاوت Online UPS و Offline UPS کلیک کنید.


توان دستگاه UPS و باتری آن:

توان UPS های مختلف بر اساس توان مصرفی و با واحد ولت آمپر محاسبه می‌گردد. 
باتری‌های UPS به دو مدل باتری داخلی (Internal) و بارتی خارجی (External) استفاده می‌شوند.
هرچه تعداد این باتری‌ها بیشتر باشد به این معنی است که شما می‌توانید در هنگام قطع برق شهری زمان بیشتری برای مصرف کننده خود برق داشته باشید.

جهت آشنایی با روش انتخاب یو پی اس کلیک کنید.

جهت مشاهده راهنمای خرید یو پی اس کلیک کنید.

جهت مشاهده توان برخی از دستگاه های خانگی کلیک کنید.


نصب دستگاه UPS:

اگر از دستگاه هایی با توان پایین برای مصارف خانگی استفاده می‌کنید نصب UPS به‌سادگی و توسط دفترچه دستگاه قابل انجام است. اما اگر از دستگاه های توان‌ بالاتر استفاده می ‌کنید حتماً از یک متخصص برق و یا نصاب برای نصب و راه اندازی یو پی اس کمک بگیرید چون توان های‌ بالای برق خطرناک می باشند.

محل نصب UPS  باید تمیز بوده و بدون گرد و غبار باشد، این امر باعث حفظ طول عمر می شود تا عمر کارکرد دستگاه کم نشود. اما اگر محل نصب دارای رطوبت می باشد بهتر است دستگاه را با فاصله 20 الی 50  سانتی‌متر از زمین نصب نمایید.

 

از UPS بیشتر بدانید:

THD چیست و در UPS ها چه کاربردی دارد؟

مشخصات فنی

یو پی اس سیماران مدل 850AX

UPS 850AX Simaran

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید