کنترلر درب دو لنگه پروتکو مدل Q80S

Q80A

ناموجود


برد کنترلر درب اتوماتیک دو لنگه مدل پروتکو Q80S:

 

کنترلر درب پارکینگ پروتکو Q80S: کنترلر فراز قابلیت های متعددی از جمله: لرن کردن ریموت های لرنینگ و هاپینگ، تنظیم زمان عملکرد موتور، برنامه ریزی آسان، تنظیم زمان auto close، قابلیت حرکت جک ها به صورت مجزا از هم و قابلیت اتصال به چشم و فلاشر دارد.

 

شرکت سیماران:

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران محصولات متعددی در حوزه ی درب های اتوماتیک دارد که از جمله ی آنها می توان به درب های پارکینگی سیماران، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، کنترل تردد اشاره کرد.

 

شرکت پروتکو 

شرکت proteco ایتالیا با بیش از 40 سال سابقه، به طراحی و ساخت انواع درب های اتوماتیک مشغول است. سیماران از سال 80 نماینده انحصاری خاورمیانه پروتکو می باشد. هم اکنون پروتکو محصولات خود را به کشورهای زیادی عرضه می کند و نام خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان انواع درب اتوماتیک پارکینگی مطرح کرده است.

 

گارانتی درب پارکینگ سیماران:

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات جک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، جک سیماران شامل 24 ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

 

 

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید