دستگاه کنترل تردد سیماران مدل FK1200

Access control FK1200

سیستم کنترل تردد سیماران FK1200: کنترل تردد اثر انگشتی سیماران مدل FK1200 جهت کنترل کردن تردد افراد در اماکن مختلف با استفاده از اثر انگشت، خواندن کارت و دادن کد رمز می باشد. اکسس کنترل سیماران مدل FK1200 دارای تعداد 500 ظرفیت کارت، 500 اثر انگشت و 8 رمز می باشد. محصولات درب اتوماتیک سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشند.

قیمت :
0تومان

برای سفارش این کالا با شماره 02188907223 تماس بگیریدنقد و بررسی

دستگاه کنترل تردد سیماران مدل FK1200

Access control FK1200

اکسس کنترل سیماران مدل FK1200:

سیستم کنترل تردد سیماران FK1200: کنترل تردد اثر انگشتی سیماران مدل FK1200 جهت کنترل کردن تردد افراد در اماکن مختلف با استفاده از اثر انگشت، خواندن کارت و دادن کد رمز می باشد. ولتاژ ورودی این دستگاه 12 ولت DC است و ابعاد آن 88*88*33.6 میلی متر می باشد. اکسس کنترل سیماران مدل FK1200 دارای تعداد 500 ظرفیت کارت، 500 اثر انگشت و 8 رمز می باشد. این کنترل اکسس قابلیت اتصال به قفل الکتریکی، آلارم، زنگ در، سنسور در و دکمه خروج را دارد. و محصولات درب اتوماتیک سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشند.

 

جهت مشاهده لیست قیمت محصولات لیست قیمت Access Control سیماران کلیک کنید.

 

مشخصات سیستم کنترل تردد سیماران مدل FK1200:

  • ولتاژ ورودی این دستگاه 12 ولت DC می باشد
  • برای فضای داخلی مناسب است (Indoor)
  • تعداد 500 ظرفیت کارت
  • تعداد 500 اثر انگشت
  • تعداد 8 رمز
  • قابلیت خواندن کارت 125KHZ
  •  قابلیت اتصال به قفل الکتریکی
  • قابلیت اتصال به آلارم
  • قابلیت اتصال به سنسور در
  • قابلیت اتصال به زنگ درب

 

اکسس کنترل چیست؟

کنترل تردد چیست؟ سیستم حضور و غیاب چیست؟

دستگاه اکسس کنترل در واقع ، کنترل تردد به صورت الکترونیکی است. دستگاه کنترل تردد برای ورود و خروج افراد در مکان های مختلف استفاده می گردد، و به عنوان سیستم حضور و غیاب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه کنترل تردد انواع مختلفی دارد و از طریق چهره، اثر انگشت، کارت و یا رمز افراد را شناسایی کرده، و توسط خروجی رله به انواع قفل های برقی، مگنت، سنسور و... متصل شده و فرمان های مختلفی از جمله باز کردن در، راه بند، ثبت حضور افراد در آن مکان و... را می دهد. از طریق این دستگاه می توان اجازه ورود و خروج افراد را برای اماکن تعریف کرد.

همچنین برخی از مدل ها قابلیت گزارش ورود و خروج افراد را داشته و امکان دادن گزارش با زمان و تاریخ را دارا می باشد و که با نام سیستم حضور غیاب شناخته می شوند.

 

دستگاه کنترل تردد سیماران:

مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) از جمله تولیدکننده های داخلی سیستم کنترل تردد می باشد. شرکت سیماران طی چند سال گذشته وارد ساخت و تولید سیستم اکسس کنترل شده و از سطح کیفیت بالایی در تولید این محصول برخوردار می باشد.

 

 

 

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات درب اتومایتک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، درب اتومایتک سیماران شامل 24 ماه گارانتی می باشد.

 

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران در حوزه ی درب های اتوماتیک محصولات تولیدی و وارداتی متنوعی داشته که از جمله ی آن می توان به جک های پارکینگی تولید سیماران، جک های پارکینگی وارداتی پروتکو، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، سیستم کنترل تردد و... اشاره کرد.

سیماران

مشخصات فنی

دستگاه کنترل تردد سیماران مدل FK1200

Access control FK1200

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید