دستگاه کنترل تردد سیماران مدل KP12K

Access control KP12K

سیستم کنترل تردد سیماران KP12K: ماژول کارت خوان روکار KP52K قابلیت خواندن کارت،تگ و رمز را دارد و مناسب برای محیط های داخلی است. اکسس کنترل سیماران مدل KP12K دارای تعداد 2000 ظرفیت کارت و 2000 رمز می باشد. محصولات درب اتوماتیک سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشند.

قیمت :
0تومان

برای سفارش این کالا با شماره 02188907223 تماس بگیریدنقد و بررسی

دستگاه کنترل تردد سیماران مدل KP12K

Access control KP12K

اکسس کنترل سیماران مدل KP12K:

سیستم کنترل تردد سیماران KP12K: کنترل تردد کارت خوان KP12K جهت کنترل کردن تردد افراد در اماکن مختلف با استفاده از خواندن کارت، تگ و دادن کد رمز می باشد و مناسب برای محیط های داخلی است. ولتاژ ورودی این دستگاه 12 ولت DC می باشد. اکسس کنترل سیماران مدل KP12K دارای تعداد 2000 ظرفیت کارت و 2000 رمز می باشد. این کنترل اکسس قابلیت اتصال به قفل الکتریکی، آلارم، زنگ در، سنسور در و دکمه خروج را دارد. و محصولات درب اتوماتیک سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشند.

 

جهت مشاهده لیست قیمت محصولات لیست قیمت Access Control سیماران کلیک کنید.

 

مشخصات سیستم کنترل تردد سیماران مدل KP52K:

  • ولتاژ ورودی این دستگاه 12 ولت DC می باشد
  • برای فضای داخلی مناسب است (Indoor)
  • تعداد 2000 ظرفیت کارت
  • تعداد 2000 رمز
  • قابلیت خواندن کارت 125KHZ
  •  قابلیت اتصال به قفل الکتریکی
  • قابلیت اتصال به آلارم
  • قابلیت اتصال به سنسور در
  • قابلیت اتصال به زنگ درب

 

اکسس کنترل چیست؟

کنترل تردد چیست؟ سیستم حضور و غیاب چیست؟

دستگاه اکسس کنترل در واقع ، کنترل تردد به صورت الکترونیکی است. دستگاه کنترل تردد برای ورود و خروج افراد در مکان های مختلف استفاده می گردد، و به عنوان سیستم حضور و غیاب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه کنترل تردد انواع مختلفی دارد و از طریق چهره، اثر انگشت، کارت و یا رمز افراد را شناسایی کرده، و توسط خروجی رله به انواع قفل های برقی، مگنت، سنسور و... متصل شده و فرمان های مختلفی از جمله باز کردن در، راه بند، ثبت حضور افراد در آن مکان و... را می دهد. از طریق این دستگاه می توان اجازه ورود و خروج افراد را برای اماکن تعریف کرد.

همچنین برخی از مدل ها قابلیت گزارش ورود و خروج افراد را داشته و امکان دادن گزارش با زمان و تاریخ را دارا می باشد و که با نام سیستم حضور غیاب شناخته می شوند.

 

دستگاه کنترل تردد سیماران:

مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) از جمله تولیدکننده های داخلی سیستم کنترل تردد می باشد. شرکت سیماران طی چند سال گذشته وارد ساخت و تولید سیستم اکسس کنترل شده و از سطح کیفیت بالایی در تولید این محصول برخوردار می باشد.

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات درب اتومایتک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، درب اتومایتک سیماران شامل 24 ماه گارانتی می باشد.

 

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران در حوزه ی درب های اتوماتیک محصولات تولیدی و وارداتی متنوعی داشته که از جمله ی آن می توان به جک های پارکینگی تولید سیماران، جک های پارکینگی وارداتی پروتکو، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، سیستم کنترل تردد و... اشاره کرد.

سیماران

مشخصات فنی

دستگاه کنترل تردد سیماران مدل KP12K

Access control KP12K

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید