جک ریلی سیماران مدل FARAZ 800P

FARAZ P800

جک پارکینگ فراز P سیماران 800: این جک پارکینگی با موتور ایتالیایی می باشد و برق مصرفی این جک پارکینگی ۲۲۰ ولت است. درب اتوماتیک ریلی فراز کم حجم، بی صدا و بدون نیاز به قفل برقی بوده و برای درب هایی با حداکٍثر وزن 800 کیلوگرم مناسب می باشد و قابلیت اتصال به گیت تردد را دارد. محصولات درب اتوماتیک سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشند.

ناموجود

نقد و بررسی

جک ریلی سیماران مدل FARAZ 800P

FARAZ P800

درب ریلی اتوماتیک سیماران مدل فراز P 800:

جک پارکینگ فراز پی سیماران 800: این جک پارکینگی ساخت شرکت سیماران می باشد و برق مصرفی این جک پارکینگی ۲۲۰ ولت است. جک ریلی فراز 800  کم حجم، بی صدا و بدون نیاز به قفل برقی بوده و برای درب هایی با حداکٍثر وزن 800 کیلوگرم مناسب می باشد و قابلیت اتصال به گیت کنترل تردد را دارد. محصولات درب اتوماتیک سیماران دارای 24 ماه گارانتی می باشند. 

جهت مشاهده لیست قیمت درب اتوماتیک سیماران کلیک کنید.

 

محتویات داخل پک جک ریلی پارکینگی Faraz P800:

پک این جک پارکینگی شامل قطعات به شرح زیر می باشد :

 1.  یک عدد موتور ریلی با تحمل وزن 800 کیلوگرم
 2.  یک عدد فلاشه سردرب
 3. دو عدد ریموت فراز سیماران
 4.  یک جفت چشمی یا فتوسل
 5. یک متر ریل
 6. راهنمای نصب موتور
 7. کارت گارانتی

 

مشخصات و ویژگی های جک پارکینگی فراز P800:

 • استفده از موتور پر قدرت پروتکو ایتالیا
 • گیربوکس این موتور قادر است دربهای سنگین را به صورت یکنواخت و بی صدا به حرکت درآورد
 •  این درب قابلیت کار در دمای ۱۰-تا 50+ باشد.

 

نقاط قوت جک برقی فراز 800P:

 • قابلیت اتصال به گیت تردد 
 • حرکتی نرم و بی صدا 
 • دون نیاز به قفل برقی 

 

 

نقاط ضعف جک ریلی faraz P800:

 • عدم پشتیبانی برق اضطراری
 • خلاص کردن با کلید مخصوص

 

کنترل تردد خودرویی چیست؟

در جک پارکینگی پروتکو سیستم پشتیبانی از کنترل تردد خودروی وجود دارد تا کاربران به راحتی بتوانند در گیت های پر تردد رفت و آمد داشته باشند این سیستم شامل تگ یا تگ برچسبی و کارتی است که روی شیشه ماشین نصب می شود و پس از نصب با نزدیک شدن خودرو، سیستم تک خوان فعال شده و بلافاصله در باز می شود مشابه این سیستم را در عوارضی‌های بین شهری هم می توان مشاهده کرد که با رد شدن از هر گیت به صورت خودکار مبلغ پرداخت می شود. قابلیت خواندن تگ بین ۳ تا ۸ متر می باشد و این فاصله به سادگی قابل تنظیم می باشد.

 

جک درب پارکینگ چیست؟

جک پارکینگی وسیله ای اتوماتیک جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ منازل، اماکن عمومی و خصوصی می باشد. تصورکنید در گرمای تابستان یا سرمای زمستان هنگام  باز کردن درب ورودی پارکینگ یا حیاط منزلتان مجبور به ترک خودرو و باز کردن درب پارکینگ شوید، اگر در حین اینکه از خودرو پیاده می شوید فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ دهد، در نتیجه استفاده از درب اتوماتیک راحتی و امنیت را به ارمغان می آورد.

جک های پارکینگی سیماران بسته به شیوه باز و بسته شدن درب ورودی شامل دو نوع ریلی و بازویی می باشد.

 

درب ریلی

این مدل از درب ورودی بیشتر برای پارکینگ هایی که فضای زیادی برای باز و بسته شدن نداشته باشند استفاده می شود که درب بتواند بصورت کشویی جابجا شده و هنگام باز شدن به موازات دیوار حرکت کند.

 

پروتکو

 

درب بازویی

استفاده از این نوع درب رایج تر بوده و بسته به فضای ساختمان دولنگه یا تک لنگه می باشد که بر اساس حداکثر طول و وزن هر لنگه به مدل های متفاوتی تقسیم می شود.

 

پروتکو

 

شرکت صنایع الکترونیک سیماران جهت رفاه حال و احترام به مشتریان محصولات درب اتومایتک سیماران را با گارانتی ارائه می دهد. در همین راستا، درب اتومایتک سیماران شامل 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

از شرکت های مطرح در حوزه ی صنعت الکترونیک ایران، مجموعه صنایع الکترونیک سیماران (simaran) می باشد. این شرکت در سال 1350 تأسیس گردید و با اخذ نمایندگی های انحصاری برندهای مطرح اروپایی در صنایع الکترونیک فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز با طراحی ها و نوآوری های خود نه تنها گامی استوار در زمینه ی خود کفایی ملی برداشته است، بلکه صادر کننده بسیاری از محصولات خود به کشورهای همسایه می باشد.

شرکت سیماران در حوزه ی درب های اتوماتیک محصولات تولیدی و وارداتی متنوعی داشته که از جمله ی آن می توان به جک های پارکینگی تولید سیماران، جک های پارکینگی وارداتی پروتکو، راهبند سیماران، اپراتور درب شیشه ای سیماران، سیستم کنترل تردد و... اشاره کرد.

سیماران

مشخصات فنی

جک ریلی سیماران مدل FARAZ 800P

FARAZ P800

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید