پک فروش ویژه 4 عدد دوربین AHD و 1 عدد DVR سیماران

AHD & DVR Simaran

ناموجود


پک فروش ویژه 4 عدد دوربین ای اچ دی و 1 عدد دی وی آر سیماران:

این پک فروش ویژه شامل 2 عدد دوربین مدار بسته بولت سیماران مدل SM-IR752 و 2 عدد دوربین مدار بسته بولت سیماران مدل SM-IR736  به همراه 1 عدد DVR سیماران مدل SM-XV1401H5 می باشد. گارانتی دو ساله سیماران

 

دوربین مداربسته ای اچ دی بولت سیماران مدل SM-IR752:

 

دوربین مداربسته AHD سیماران مدل SM-IR752: این مدل از دوربین های مداربسته سیماران با فرمت 1*4 طراحی شده اند و قابلیت تنظیم به روی حالت های TVI، CVI، Analog و AHD  را دارند.

این مدل از دوربین AHD سیماران به صورت بولت (دوربین مداربسته Bullet)  و با قاب فلزی از جنس آلومینیوم IP66 طراحی شده است. مدل SM-IR729 دوربین مداربسته سیماران دارای سنسور F23 چیپ یا تراشه "1/2.9 Fulhan، و رزولوشن (کیفیت) تصویر2MPیا 1080P معادل Full HD می باشد. این دوربین بولت سیماران دارای ICR بوده و دید در شب آن  60متر می باشد. همچنین دارای لنز فیکس 3.6mm می باشد. دمای کاری این دوربین سیماران ° 10- سانتی گراد ~ ° 50+ سانتی گراد و ولتاژ تغذیه 12 ولت DC می باشد.

 

دوربین مداربسته ای اچ دی بولت سیماران مدل SM-736IR:

 

دوربین مداربسته AHD سیماران مدل SM-736IR: این مدل از دوربین های مداربسته سیماران با فرمت 1*4 طراحی شده اند و قابلیت تنظیم به روی حالت های TVI، CVI، Analog و AHD  را دارند.

این مدل از دوربین AHD سیماران به صورت بولت (دوربین مداربسته Bullet)  و با قاب فلزی از جنس آلومینیوم IP66 سیماران دارای سنسور F23 چیپ یا تراشه "1/2.9 Fulhan، و رزولوشن (کیفیت) تصویر2MPیا 1080P معادل Full HD می باشد. این دوربین بولت سیماران دارای ICR بوده و دید در شب آن  30متر می باشد. همچنین دارای لنز فیکس 3.6mm می باشد. دمای کاری این دوربین سیماران ° 10- سانتی گراد ~ ° 50+ سانتی گراد و ولتاژ تغذیه 12 ولت DC می باشد.

 

دستگاه DVR شش کانال سیماران مدل SM-XV1401H5:

 

DVR سیماران 6 کانال مدل SM-XV1401H5: این دستگاه دارای 4 کانال ورودی دوربین های پنج مگا پیکسل آنالوگ، TVI، CVI،AHD با کیفیت تصویر 20 FPS و 2 کانال دوربین IP UP to 8 MP، با کیفیت تصویر 25 FPS و یک کانال ورودی صدا (میکروفون 1CH/RCA input) و یک کانال خروجی صدا (اسپیکر 1CH/RCA output) دارد. این دستگاه 6 کانال XVR سیماران قابلیت نمایش، ضبط، PlayBack و Backup تصاویر دوربین را داشته و از راه دور قابل کنترل می باشد. دی وی آر سیماران مدل SM-XV1401M5 دارای خروجی ویدئو VGA  و HDMI و SPOT و CVBS می باشد.

دی وی آر سیماران

این دستگاه 6 کانال DVR سیماران دارای فرمت فشرده سازی H265 می باشد. این دستگاه قابلیت یک هارد با ظرفیت ماکزیمم 6 ترا بایت را دارد (SATA*1, UP TO 6T)، و از قابلیت های P2P و DDNS پشتیبانی می کند. این دی وی آر سیماران قابلیت پشتیبانی از دو مدل گوشی های Android و iPhone را داشته و امکان مشاهده ی تصاویر DVR به صورت آنلاین در گوشی های تلفن همراه و اینترنت وجود دارد، این دستگاه DVR قابلیت پشتیبانی از دو دوربین IP را دارد و همچنین قابلیت تبدیل XVR به NVR را جهت تبدیل کانال های آنالوگ به IP دارد و از دیگر قابلیت ها می توان به داشتن چندین کاربر آنلاین به صورت همزمان و محدود کردن اختیارات کاربران  را دارد. از دیگر قابلیت های این مدل می توان به منوی فارسی،تقویم شمسی، pattern Lock، Cloud Upgrad، تشخیص حرکت (Motion detection) و Smart Function، زوم دیجیتال در حالت Live و PlayBack و قابلیت Backup گیری از طریق USB و NETWOEK اشاره کرد. دستگاه XVR سیماران دارای 2 سال گارانتی می باشد.

دی وی آر سیماران

 

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید