پک فروش ویژه 16 عدد دوربین IP و 1 عدد NVR سیماران

IP & NVR Simaran

ناموجود


پک فروش ویژه 16 عدد دوربین آی پی و 1 عدد ان وی آر سیماران:

دوربین مداربسته تحت شبکه سیماران مدل SM-IPI4510L:

 

دوربین مداربسته آی پی سیماران مدل SM – IPI4510L: این مدل از دوربین های مداربسته سیماران با فرمت تحت شبکه طراحی شده و به صورت دام و با قاب فلزی از جنس آلومینیوم با IP67 می باشند. این دوربین IP دارای رزولوشن (کیفیت) تصویر 4MP 20FPS می باشد. این مدل دارای فیلتر تصویر برداری در نور کم IR و ICR IR بوده و دید در شب این دوربین دام تحت شبکه سیماران 20 الی 10 متر، و دارای لنز فیکس 2.8mm می باشد. فرمت ذخیره سازی این دوربین تحت شبکه H265و +H264 می باشد. این دوربین IP سیماران دارای پروتکل  ONVIF- FTP- SMTP- DDNS- RTSP- NTP- DHCP- UDP- TCP/IP. این دوربین یک کانال ورودی صدا، جهت انتقال صدا از میکروفون متصل به دوربین به صورت همزمان با تصویر را دارد 1CH built-in MIC گفته می شود. همچنین ولتاژ تغذیه این مدل دوازده ولت DC بوده و دارای پورت PoE می باشد. گارانتی دوربین مداربسته سیماران دو سال می باشد. گارانتی دوربین مداربسته سیماران دو سال می باشد.

دوربین مدار بسته دام IP سیماران مدل SM-IP4510L

 

جهت مشاهده جدیدترین قیمت دوربین مداربسته سیماران کلیک کنید.

جهت مشاهده انواع دوربین IP سیماران کلیک کنید.

دوربین مدار بسته دام IP سیماران مدل SM-IP4510L

دوربین مدار بسته دام IP سیماران مدل SM-IP4510L

دوربین مداربسته تحت شبکه سیماران مدل SM-IP4410L:

دوربین مداربسته آی پی سیماران مدل SM–IPIR4410L: این مدل از دوربین های مداربسته سیماران با فرمت تحت شبکه طراحی شده و به صورت بولت و با قاب فلزی از جنس آلومینیوم با IP67 می باشند. این دوربین IP دارای رزولوشن (کیفیت) تصویر 4MP 20FPS می باشد. این دوربین مداربسته دارای فیلتر تصویر برداری در نور کم IR و ICR IR بوده و دید در شب این دوربین دام تحت شبکه سیماران 20 الی 10 متر، و دارای (Fixed lens) لنز فیکس 2.8 می باشد. فرمت ذخیره سازی این دوربین تحت شبکه بولت H265و +H264 می باشد. این دوربین IP سیماران دارای پروتکل  ONVIF- FTP- SMTP- DDNS- RTSP- NTP- DHCP- UDP- TCP/IPاست. ولتاژ تغذیه این دوربین آی پی سیماران 12 ولت DC بوده و همچنین دارای پورت PoE می باشد. گارانتی دوربین مداربسته سیماران دو سال می باشد.

گارانتی دوربین مداربسته سیماران دو سال می باشد.

دوربین مدار بسته بولت IP سیماران مدل SM-IP4410L

جهت مشاهده جدیدترین قیمت دوربین مداربسته سیماران کلیک کنید.

جهت مشاهده انواع دوربین IP سیماران کلیک کنید.

دوربین مدار بسته بولت IP سیماران مدل SM-IP4410L

دوربین مدار بسته بولت IP سیماران مدل SM-IP4410L

دستگاه NVR شانزده کانال سیماران مدل SM-NM1628:

 

NVR سیماران 16 کانال مدل SM-NM1628: این دستگاه تحت شبکه دارای 16 کانال دوربین IP هشت مگا پیکسل، با کیفیت تصویر 8MP 25 FPS و 16 کانال ورودی صدا (16 Audio IPC & Alarm input) و یک کانال خروجی صدا می باشد. این دستگاه 16 کانال NVR سیماران قابلیت نمایش، ضبط، PlayBack و Backup تصاویر دوربین را داشته و از راه دور قابل کنترل می باشد. ان وی آر سیماران مدل SM-NM1628 دارای خروجی ویدئو VGA  و HDMI 4K است.

این دستگاه 16 کانال NVR تحت شبکه سیماران دارای فرمت فشرده سازی +H264 و H265 می باشد. این دستگاه قابلیت پشتیبانی دو هارد با ظرفیت ماکزیمم 8 ترا بایت (SATA*2, Max 8T)، و از قابلیت های P2P،DDNS، ONVIFE پشتیبانی می کند. این ان وی آر سیماران دارای پورت شبکه RJ45 100-1000 M بوده و قابلیت پشتیبانی از دو مدل گوشی های Android و iPhone را دارد، همچنین امکان مشاهده ی تصاویر NVR به صورت آنلاین در گوشی های تلفن همراه و اینترنت وجود دارد، و از دیگر قابلیت ها می توان به داشتن چندین کاربر آنلاین به صورت همزمان و محدود کردن اختیارات کاربران  را دارد. از دیگر قابلیت های این مدل می توان به سیستم نظارتی هوشمند IVS ، منوی فارسی،تقویم شمسی، pattern Lock، Cloud Upgrad، تشخیص حرکت (Motion detection) و Smart Function، زوم دیجیتال در حالت Live و PlayBack و قابلیت Backup گیری از طریق USB و NETWOEK اشاره کرد. دستگاه NVR سیماران دارای 2 سال گارانتی می باشد.

 

مشخصات فنی

نظرات کاربران

نظرات خود را در مورد محصول مطرح نمایید